Mobuy Üretim Takip

Genel Özellikler

·Mobuy Online Makine Takip Portalı, hem oluklu hem de konfeksiyon makinalarının web ortamında istediğiniz yerden izlenilmesini sağlamak amacıyla geliştirilmiştir.
·BSS Yazılım tarafından geliştirilen hem WinOluklu ve WinProject ERP programlarıyla hem de WinOtomasyon otomasyon sistemiyle tam entegre olarak çalışabilmektedir.
·Tamamen responsive(çözünürlüğe duyarlı) olarak geliştirildiğinden dolayı bilgisayarın yanında tablet ve cep telefonu gibi akıllı cihazlarla da etkin bir şekilde kullanılabilir.
·Raporlama modülü sayesinde istenilen her yerden fabrikayla alakalı detaylı raporlama almaya imkan tanır.

Çalışan Makinalar Ekranı

Çalışan Makinalar ekranında anlık olarak fabrikada çalışan tüm makinaların tek ekranda takibi mümkündür. Makinada çalışılan sipariş, üretim miktarı, çalışma, duruş, ayar süreleri, makinaların anlık ve ortalama hızları(WinOtomasyon bulunan makinalarda geçerlidir.) gibi tüm bilgiler canlı olarak izlenebilir. Ekran anlık olarak yenilendiğinden dolayı makinalarda yaşanan tüm değişimler rahatlıkla takip edilebilmektedir.

Makina Bazlı Detay Ekranı

Makina bazlı detay ekranında makinaya ait tüm detaylar canlı olarak görüntülenebilmektedir. Makinada o gün tamamlanan işler, makine planında yer alan işler, makinaya ait günlük istatistikler ve makinanın anlık çalışma bilgileri detaylı olarak yer almaktadır. Makinaya ait fire sebebi, duruş sebebi gibi tanımların yapılmasına da imkan verir.

Fabrika Genel Görünüm Ekranı

Fabrika genel görünüm ekranı, fabrikada yer alan makina yerleşimine göre işletme için özel olarak tasarlanır. Makinaların toplu olarak durumlarının izlenmesine olanak tanır.

Raporlar

Raporlar modülü ile bekleyen ve üretimi tamamlanan siparişler için detaylı olarak rapor hazırlanması mümkündür. İstenilen kriterlere göre hazırlanan raporlar PDF ve Excel olarak kaydedilebilir.
Üretimi tamamlanan siparişler için detaylı bir filtreleme yaparak rapor oluşturulabilir. Müşteri, ürün, tarih aralığı, operatör, sipariş numarası gibi çeşitli parametreler ile istenen tüm raporlar hızlı bir şekilde alınabilir.

Ayarlar

Ayarlar menüsü, istenilen sayıda kullanıcı tanımlama, makinaların web portalı için gerekli ayarları gibi çeşitli ayarların yapılmasını sağlamaktadır.

tr_TRTurkish