Mobil Çözümler

Sevkiyat mobil uygulamamız ile hızlı ve kolay bir şekilde araç yükleme fişlerinizi oluşturabilir ve sevkiyat sürecini son derece rahat bir şekilde yürütebilirsiniz. Kolay kullanımlı ara yüzü ile istediğiniz araç yükleme fişini bulabilir ve bu fişe geçiş yapabilirsiniz. Fişler içerisinde bulunan kalemleri ve bu kalemlere ait paletleri görüntüleyerek hatalı yüklenmiş ya da silinmesini istediğiniz paletleri kolaylıkla silebilirsiniz. Arvento tarzındaki uygulamalarla entegre çalışan bu ürünümüzde aracın 2 ve 3 boyutlu yükleme görsellerini görebileceğiniz gibi, aracın root planına göre tüm yükleri boşaltıp tekrar saat kaçta fabrikaya döneceği bilgisini de anlık trafik durumuna göre güncel olarak takip edebilirsiniz.

Tamamen offline olarak çalışabilen Bobin el terminali uygulamamız ile işlem esnasında internet bağlantınız olmasa bile çalışmalarınızı yapabilir ve internet erişimi olduğunda sunucuyla senkronizasyon sağlayabilirsiniz. Bobin el terminali uygulaması ile bobin stok kabulü yapabilir, bobinlerin depodan üretime çıkışlarını ve depoya iadesi işlemlerini gerçekleştirebilirseniz. Bobini keserek yeni bobin kaydı oluşturabilir ya da tedarikçiye iade yapabilirsiniz. Bobinlerin hollerini son derece kolay bir şekilde değiştirebileceğiniz gibi depolarınızın sayımlarını hızlı ve etkin bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Safiha Karton el terminali mobil uygulamamız Safiha ve Karton stoğunuzu etkin bir şekilde yönetmenizi sağlayarak anlık olarak ve yüksek doğrulukla stok takibi yapmanıza imkan verir. Safiha&Karton uygulamamız Android tabanlı el terminallerinde çalışabilmektedir. Bu el terminalleriile kablolama ve diğer network cihazlarına ihtiyaç duyulmaksızın GSM hattı üzerinden sunucu ileiletişim kurulabilmekte ve işletmeyi büyük bir masraftan kurtarmaktadır. Uygulama ile safiha ve kartonlarınızın üretime çıkışını gerçekleştirebilir, üretime çıkılan paletlerden iade alabilirsiniz. Safiha ve karton stoklarınızdan başka siparişler için yaptığınız rezerveler ile tüm üretime çıkış ve iadeleri de gerçekleştirebilirsiniz. İade edilecek safiha ve karton stoklarınız için iade irsaliyesi oluşturabilirsiniz. Sayım modülü ile stoklarınızı istediğiniz periyotlarda sayarak güncelleyebilir ve stoklarınızı düzenliolarak güncel tutabilirsiniz.


Hazırlanıyor…

Yardımcı malzeme mobil uygulamamız ile takibi ve yönetimi zor bir süreç olan yardımcı malzeme yönetimini çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Kolay bir şekilde yardımcı malzemelerin hangi amaçla hangi birime çıkış yapıldığı kayıt altına alınabilir. Sayım işlemleri hızlı ve etkin bir şekilde yapılarak depolardaki malzemelerin kayıtları ve takibi yüksek doğrulukla gerçekleştirilebilir. Yardımcı Malzeme uygulamamız Android tabanlı el terminallerinde çalışabilmektedir. Bu el terminalleri ile kablolama ve diğer network cihazlarına ihtiyaç duyulmaksızın GSM hattı üzerinden sunucu ile iletişim kurulabilmekte ve işletmeyi büyük bir masraftan kurtarmaktadır. Depolardaki malzemelerin kayıtları ve takibi yüksek doğrulukla gerçekleştirilebilir.

Mobil maliyet sistemimiz ile cep telefonunuzdan mobil uygulamamız aracılığıyla istediğiniz her yerden hızlı ve kolay bir şekilde maliyet oluşturabilirsiniz. Satış temsilcilerinin yetki sistemi ile kullanabildiği ve sadece kendi sorumluluklarındaki müşterilere teklif verebildiği sistemimiz, offline çalışabilen yapısı sayesinde internetin olmadığı ortamlarda da çalışabilmesinin yanı sıra son derece hızlı bir şekilde sonucun hesaplanmasını sağlar. İstenilen sayede maliyet kalemi eklenerek en detaylı maliyet hesaplamalarının yapılmasına olanak tanır. Tüm ERP sistemleri ile entegre olarak çalışabileceği gibi ERP kullanmayan ve sadece maliyet modülüne ihtiyaç duyan işletmeler için Web ortamından yönetim işlemlerinin yapılabildiği bir Web sistemi de vardır.

Sistem reel olarak mevcut database üzerinden anlık bağlantı ile çalışır.
Sipariş izleme listesi aktif olarak web üzerinde çalışır.
Her müşteri için mevcut raporlardan istenen raporlar yetkilendirilerek müşteriye gösterilir.
Admin kullanıcı girişi ile sistemi yönetmek adına birden fazla admin yetkisinde kullanıcı açılabilir.
 Panel üzerinde satış elemanlarını tanıtmak için satıcı tanımlama ve satıcı kontrol sistemi açılır ve buraya istediğiniz kadar satıcı tanımı yapabilirsiniz.
● Kurulacak yapı RESPONSIVE özelliğine sahip olduğu için hem web tarafında hem de IOS ve Android telefonlarda etkin bir şekilde çalışır.
● Müşteri sipariş izleme listesi ile açık ve kapalı tüm siparişlerini web üzerinde kurulu sipariş izleme ekranlarından takip edebilir.
● Müşteriler kendileri ile ilgili raporları da yetkilendirme çerçevesinde takip edebilir.
● Müşterileriniz tüm web modülü üzerinden kayıtlı ürün kartlarını çağırarak siparişlerinin sisteme girişini yapabilir.
● Satıcı yetkilendirme sistemi ile firmanızdaki satış elemanları sadece kendilerine ait müşterilerin raporlama bilgilerine anlık ulaşabilirler.
● Talep edilmesi halinde, web üzerinden girilen tüm siparişler otomatik ERP üzerine düşer ve burada yaklaşık 1 sn içinde maliyetlendirilip, müşteriye anlık geri bildirim yapılır. Eğer müşteri fiyat ve termin bilgisini kabul ederse web üzerinden sipariş onaylanır ve Win-Oluklu web sipariş takip havuzunda bu akış anlık izlenir. Burada yetkili onayı ile otomatik sistemde sipariş açılmış olur ve bundan sonraki süreç rutin olarak takip edilir. Müşteri de kendi onayladığı siparişin sistemde onaylanıp üretim sürecine başlatıldığı bilgisi kendisine web üzerinden otomatik ulaştırılır. Bu yapı isteğe bağlı olarak cep telefonlarından da mesaj yoluyla takip edilebilir.
● Web sistemi üzerinde tanımlanan raporları (Link bağlantılı, cari extre, bakiye listesi ve tahsilat listesi) size özel yapılacaktır. Sisteme bağlanacak müşteriler için kullanıcı bilgileri açılı ve şifre verilir.(Bu çalışma için Link firmasından veriler için gerekli çalışma desteği alınmalıdır)
Çalışma Grubu II (Müşteri Web Takip Sistemi)

tr_TRTurkish